Skripta pro uchazeče o zkoušku z profesní kvalifikace Chůva pro děti v dětské skupině

Profesní kvalifikace Chůva pro děti v dětské skupiině je zaměřena na péči o děti od 6 měsíců do zahájení povinné školní docházky, s důrazem na péči o děti do 3 let. Všechna kritéria jsou zkoušena vzhledem k tomuto věkovému rozpětí dětí, zvláštní pozornost je třeba věnovat věkové kategorii dětí do 3 let a zejména 6-12 měsíců. Zkouška probíhá … Více

Profesní kvalifikace Chůva pro děti v dětské skupiině je zaměřena na péči o děti od 6 měsíců do zahájení povinné školní docházky, s důrazem na péči o děti do 3 let. Všechna kritéria jsou zkoušena vzhledem k tomuto věkovému rozpětí dětí, zvláštní pozornost je třeba věnovat věkové kategorii dětí do 3 let a zejména 6-12 měsíců.

Zkouška probíhá před dvou až tříčlennou zkušební komisí, délka trvání je minimálně 3 hodiny. Obsahuje část praktickou, písemnou a ústní.

Pro uchazeče, kteří chtějí absolvovat zkoušku nebo kurz u akreditované osoby Family and Job, z. s. jsme připravili studijní materiál, který můžete stáhnout níže. Vznikl ve spolupráci s kolektivem odborníků na vybraná témata a je členěn do kapitol odpovídajících kvalifikačnímu standardu.

Více informací o obsahu a návod pro použití skript najdete ZDE – důrazně doporučujeme informace nastudovat. Dozvíte se především, které kapitoly jsou pro vás důležité, pokud již disponujete profesní kvalifikací Chůva pro děti do zahájení povinné školní docházky. 

Prodejní formulář je vytvořen v systému SimpleShop.cz.