Vše pro dětské skupiny

Pomůžeme vám splnit si sen o vlastní dětské skupině

Kdo jsme…

Team VPDS

Jsme tým nadšených pedagožek, odborných expertek, metodiček a lektorek, pečujících chův, kreativních a inovativních žen, a ze všeho nejvíce jsme hrdé matky. Je pro nás důležité vytvářet prostředí, ve kterém se děti mohou rozvíjet v harmonii a bezpečí, protože prostředí, v němž děti stráví svá nejranější léta, je zásadní pro jejich psychomotorický vývoj a celkový rozvoj osobnosti.

Platforma Vše pro dětské skupiny je centrem podpory, vzdělávání a inspirace pro všechny, kdo se zasazují o vytváření prostředí, jež podporuje osobnostní rozvoj dětí.

Naším posláním je společně s vámi vytvářet prostředí plné lásky, inspirace a bezpečí. Chceme, aby děti vyrůstaly v prostředí, které je empatické a respektující, kde mají možnost svobodně se vyjádřit a rozvíjet své talenty. Naším cílem je pomoci každému dítěti, aby mohlo rozkvést a naplnit svůj plný potenciál.

  • 400 Pomohli jsme založit přes 400 dětských skupin
  • 8 Máme přes 8 let zkušeností
  • 10 Provozujeme 10 vlastních dětských skupin

Mgr. Daniela Celerýnová

zakladatelka projektu

daniela.celerynova@gmail.com

Splňte si svůj sen o vlastní dětské skupině i vy

Naši cestu odstartoval sen o vlastní předškolce, který se pro Danielu, zakladatelku platformy Vše pro dětské skupiny, stal realitou v roce 2015 s otevřením její první dětské skupiny v Domažlicích. Tento úspěch v ní vyvolal silnou touhu podporovat vznik kvalitních dětských skupin a věnovat se vzdělávání pečujících chův.

Tým Vše pro dětské skupiny pomohl založit stovky dětských skupin a každý rok rekvalifikuje stovky chův. Naše platforma je dnes důvěryhodným partnerem pro provozovatele dětských skupin, laskavým průvodcem pro ty, kteří teprve plánují realizovat svůj sen o vlastní dětské skupině a komplexním centrem rekvalifikace a vzdělávání pro chůvy.

„My jsme si naši cestu krok po kroku prošlapali, poučili se z vlastních chyb i z chyb našich klientů, nasbírali bohaté zkušenosti napříč celou ČR. Vy se z vlastních chyb učit nemusíte, můžete si svůj sen splnit rovnou – jsme tu pro vás, abychom vám ukázali, jak na to“.

Kdo vám pomáhá budovat dětské skupiny a vzdělávat se

Daniela Celerýnová, zakladatelka platformy

Z její hlavy vzešel nápad na platformu pro dětské skupiny, je srdcem a hlasem celého projektu a neustále přináší nové nápady, jak dětské skupiny rozvíjet a jak podpořit provozovatele.

daniela.celerynova@gmail.com

Barbora Kuželová, manažerka platformy a týmu

S vášní a odhodláním dbá na to, aby všechno fungovalo bezchybně a každým dnem se zlepšovalo. Její energie a nadšení inspirují celý tým k neustálému zlepšování a růstu.

barbora@vseprodetskeskupiny.cz

Alžběta Tichá, odbornice na financování, dotace a legislativu

Nadšená metodička připravena poradit vám svými odbornými znalostmi při zakládání dětské skupiny, zpracování dotací nebo správě státního příspěvku.

alzbeta@vseprodetskeskupiny.cz

Petra Havlenová Mazačová, specialistka zákaznického servisu

Naše hvězda zákaznického servisu vždy připravená vám ochotně pomoci s dotazy ohledně objednávek, faktur, našich služeb nebo vzdělávacích kurzů.

petra@vseprodetskeskupiny.cz

Kristýna Špačková

Kristýna Špačková, koordinátorka přípravných kurzů a zkoušek pro chůvy

Stará se o hladký průběh kvalifikačních zkoušek, pečuje o pohodu účastníků a poskytuje podporu našim zkoušejícím lektorkám, aby zajistila, že zkoušky proběhnou příjemně a bez komplikací.

chuva@vseprodetskeskupiny.cz

Zdeňka Bursíková, manažerka komunikace

Kreativní duše, která spravuje sociální sítě a PR platformy. Pro jakoukoliv spolupráci v mediální oblasti ji neváhejte kontaktovat – je vždy otevřená novým příležitostem a nápadům.

zdenka@vseprodetskeskupiny.cz

Terka Slavíčková

Tereza Slavíčková, koordinátorka vzdělávacích kurzů

Tereza je pedagožkou v předškolním zařízení, a tak je jí oblast výchovy a vzdělávání blízká. V rámci platformy má na starost komunikaci s lektory, účastníky i organizaci webinářů.

tereza.slavickova@vseprodetskeskupiny.cz

Ing. Nikol Horáková, projektová manažerka a fotografka

Nikol koordinuje naše projekty, má na starosti produkci a je skvělou fotografkou.

nikol@vseprodetskeskupiny.cz

Bára Třešňáková, koordinátorka individuálního vzdělávání

Bára zastává klíčovou roli v zajišťování plynulého průběhu zkoušek pro chůvy a organizaci webinářů. Jako strážkyně kvality a efektivity se stará o to, aby vše probíhalo hladce a bez překážek.

barbora.tresnakova@vseprodetskeskupiny.cz

Martina Tesaříková, specialistka provozních a personálních služeb pro dětské skupiny

Martina je výkonnou ředitelkou našich dětských skupin a dohlíží na personální a provozní oblasti našich poskytovaných služeb.

reditelka@jesleskolky.cz

Kateřina Jarolímková

Kateřina Jarolímková, expertka na investiční dotace

Kateřina se specializuje na investiční dotace a pomáhá tak tvořit mosty mezi sny a realitou. S hlubokou znalostí financování a smyslem pro detail vás provede spletitými cestami světa dotací až k výslednému projektu.

Mgr. Barbora Doležalová, metodička (provoz, plán výchovy a péče)

S pečlivostí zahradnice, která se stará o své rostliny, Barbora pěstuje prostředí, kde každé dítě může růst, učit se a rozvíjet se ve své jedinečnosti. Zastává roli metodičky se zaměřením na provoz a plán výchovy a péče.

Mgr. Michaela Topinková (dříve Nesměráková), supervizorka a garantka práce s dětmi

Michaela je naším kompasem pro práci s dětmi. Srdcem pedagožky a očima vizionářky rozvíjí prostředí, kde se každé dítě cítí viděno, slyšeno a podporováno ve svém růstu. Je naší garantkou práce s dětmi a také supervizorkou.

Mgr. Alena Pilnáčková, garantka zkoušek Chůva pro děti v dětské skupině

Alena hraje klíčovou roli v certifikaci chův, zajišťuje, že jsou vybaveny nejnovějšími poznatky a metodami péče. Její práce spočívá v dohledu nad zkouškami a v neustálém zdokonalování vzdělávacího programu pro chůvy.