Vše pro dětské skupiny

Kdo jsme…

  • 172 Staráme se o 172 předškolních zařízení
  • 7 Máme 7leté zkušenosti
  • 10 Provozujeme 10 vlastních dětských skupin

Splňte si svůj sen o vlastní dětské skupině i vy

Mgr. Daniela Celerýnová

zakladatelka projektu

daniela.celerynova@gmail.com

Už jako malá jsem si přála být paní učitelkou, a tak mě studia zavedla až na Vyšší odbornou školu pedagogickou do Kroměříže, se kterou jsem se nespokojila a pokračovala na pedagogické fakultě v Olomouci. Můj sen o vlastní školce se ale začal plnit až v roce 2015, když legislativně vznikly dětské skupiny. Za pomoci dotací jsem proto "rozjela" první dětskou skupinu v Domažlicích, která funguje dodnes. Postupně se k ní přidaly dětské skupiny v Praze, v Kolíně a v Horních Jirčanech. Dnes se staráme už o 125 dětí, zaměstnáváme 30 chův a pomáháme 250 rodičům s návratem na pracovní trh.

Protože jsem se v té době pohybovala v dotačním světě, začala jsem nabízet tuto službu i ostatním – vznikla tak síť klientů z řad provozovatelů dětských skupin, soukromých i mateřských školek. Tito klienti s námi většinou zůstali až dodnes, mimo dotace se totiž staráme i o jejich provoz. Za celou tu dobu jsme pomohli založit 138 nových dětských skupin, 85 transformovat z živnosti na dětskou skupinu, získali miliony na jejich provoz, od roku 2021 jsme rekvalifikovali více než 200 chův a proškolili přes 2000 tet a pedagogů.

Zpětně se mi tato cesta zdá neuvěřitelná. Vzpomínám na každý krok splnění svého snu, od dávno proběhlých jednání s makléři, právníky, rejstříkovými soudy, krajskými hygienickými stanicemi, požárníky, stavebními úřady, dodavateli nábytku a stravy, přes pohovory s chůvami a schůzky s rodiči až po slzy nedávno se loučící maminky, která se objímá s naší tetou a za vše jí děkuje. To je přesně ten moment, kdy si říkáte, že vaše práce má obrovský smysl.

My jsme si naši cestu krok po kroku prošlapali, poučili se z vlastních chyb i z chyb našich klientů, nasbírali bohaté zkušenosti napříč celou ČR a troufám si říct, že není nic, co by nás překvapilo. Kdyby přece jen ano, tak víme, kde se ptát :-)

Vy se z vlastních chyb učit nemusíte, můžete si svůj sen splnit rovnou – my jsme tu pro vás, abychom vám ukázali, jak na to.

Náš team

Barbora Kuželová

Barbora je manažerkou projektu a koordinátorkou týmu Vše pro dětské skupiny a má na starost kompletní zajištění fungování projektu. Kontaktujte jí v případě zájmu o spolupráci nebo pro individuální nabídku vzdělávání pro vaši dětskou skupinu.

info@vseprodetskeskupiny.cz

Mgr. Alžběta Tichá

Alžběta je metodičkou pro oblast financování, dotací a legislativy. Má bohaté zkušenosti se zpracováním dotačních výzev, můžete se na ni obrátit, pokud máte zájem o zpracování dotací pro dětské skupiny nebo administraci státního příspěvku.

alzbeta@vseprodetskeskupiny.cz

Mgr. Petra Havlenová Mazačová

Petra je naší hvězdou v oblasti zákaznického servisu, připravená ochotně vám pomoci s otázkami týkajícími se objednávek, faktur, našich poskytovaných služeb či vzdělávacích kurzů. Neváhejte se na ni kdykoliv obrátit pro podporu nebo spolupráci.

petra@vseprodetskeskupiny.cz

Mgr. Zuzana Zeipeltová

Zuzana se stará o komunikaci a propagaci naší značky a vyhledává nové vzdělávací kurzy a lektory pro spolupráci.

zuzana@vseprodetskeskupiny.cz

Ing. Kristýna Špačková

Kristýna má na starost přípravné kurzy a zkoušky z profesní kvalifikace Chůva pro děti v dětské skupině. Pokud máte dotazy ke zkoušce nebo chcete uspořádat individuální zkoušku pro tým chův ve vaší dětské skupině, můžete se na ni kdykoliv obrátit.

chuva@vseprodetskeskupiny.cz

Ing. Martina Tesaříková

Martina je výkonnou ředitelkou našich dětských skupin a dokáže poradit s otázkami v oblasti provozu dětských skupin.

reditelka@jesleskolky.cz

Bc. Šárka Kraftová, DiS.

Šárka je ředitelkou naší dětské skupiny a zároveň funguje jako metodička pro provoz DS, orientuje se ve standardech kvality, GDPR a legislativě.

sarka@vseprodetskeskupiny.cz

Mgr. Tereza Slavíčková

Tereza je učitelkou v mateřské škole, oblast výchovy a vzdělávání je jí blízká a v rámci Vše pro dětské skupiny působí jako koordinátorka vzdělávání, má na starost komunikaci s lektory, účastníky i organizaci webinářů.

tereza.slavickova@vseprodetskeskupiny.cz

Bc. Alena Pilnáčková

Alena je koordinátorkou webinářů a kurzů, potkáte ji při účasti na webinářích a také s vámi bude řešit dotazy k našim kurzům.

alena@vseprodetskeskupiny.cz