Členství v balíčku Dětská skupina bez starostí

Zjednodušte řízení vaší dětské skupiny, ušetřete čas a předplaťte si členství prémiového obsahu našeho webu.

Každý týden připravujeme novinky, které míří přímo do vašich e-mailových schránek. Nabízíme kompletní přehled legislativy, účetnictví, pracovního práva, vzorové dokumenty a praktické checklisty na jednom místě. Získejte přístup k webinářům, inspirativním aktivitám pro děti a k dalším materiálům. S členstvím v balíčku Dětská skupina bez starostí můžete efektivně spravovat vaši dětskou skupinu a věnovat více času dětem. Vyberte si předplatné dle vašich potřeb.

Vybrat členství a zakoupit balíček
Mám zakoupený balíček. Přihlásit se.

Co všechno získáte členstvím v balíčku

Předplatné balíčku
3 měsíce
6 měsíců
12 měsíců
 • Obsah uzavřené části webu, kde zveřejňujeme novinky, články, návody, praktické tipy a upozornění i vzory dokumentace pro provozovatele dětských skupin.
 • Důležité novinky a upozornění budeme posílat každý týden přímo do vaší emailové schránky.
 • Zodpovíme vaše dotazy k provozu.
 • Individuálně s vámi budeme řešit změny, které novela zákona přináší vaší dětské skupině.
 • Pohlídáme konkrétní termíny související s chodem neziskové organizace (volbu předsedy, svolání členské schůze) a s provozem vaší dětské skupiny.
 • Pohlídáme veškeré legislativní změny související s provozem dětských skupin.
 • Vytipujeme pro vás vhodné dotační příležitosti.
 • Možnost zdarma zveřejňovat inzeráty v sekci Inzerce.
 • Poradce vám bude k dispozici v uzavřené facebookové skupině Poradce pro dětské skupiny online.
 • Možnost zhlédnout vybrané webináře.
 • Využívat pravidelné slevové akce na naše vzdělávací kurzy a služby.
 • Jednou za dva měsíce se scházíme online na tzv. "Ředitelské kavárně". Protože víme, jak je sdílení důležité.
4 500 Kč + DPH
8 500 Kč + DPH
16 500 Kč + DPH

Vybrat členství a zakoupit balíček
Mám zakoupený balíček. Přihlásit se.

Nejčastější otázky a odpovědi

Jak funguje balíček Dětská skupina bez starostí?

Balíček funguje na bázi členství, které se automaticky prodlužuje, a které můžete kdykoli vypovědět. Po dobu platnosti členství můžete procházet uzavřený obsah, stahovat si materiály a využívat i dalších služeb, podle varianty balíčku, kterou jste si zakoupili. Na email vám vždy přijde informace o zveřejnění nového obsahu balíčku.

Co najdu v balíčku?
 • Na email vám každý týden přijde informace o zveřejnění nového obsahu v balíčku. Pro zobrazení placeného obsahu je potřeba se přihlásit.
 • V balíčku najdete novinky, články, návody, praktické tipy a upozornění, vzory dokumentace, vybrané webináře k zhlédnutí a pravidelné slevové akce na naše vzdělávací kurzy a služby.
 • Podle varianty členství v balíčku můžete případně využívat i další naše služby:
 • Můžete zdarma zveřejňovat inzeráty v sekci Inzerce.
 • Zodpovíme vaše dotazy na telefonu a emailu.
 • Poradce vám bude k dispozici v uzavřené facebookové skupině Poradce pro dětské skupiny online.
 • Pohlídáme vaše konkrétní termíny související s chodem neziskové organizace (volbu předsedy, svolání členské schůze) a s provozem dětské skupiny.
Jak mi balíček může pomoci při provozu dětské skupiny?

Každý týden vás budeme informovat o novinkách zveřejněných v balíčku a také o aktualitách týkajících se dětských skupin. S námi vám nic neunikne. V balíčku najdete informace z oblasti legislativy, účetnictví, pracovně právní agendy, webináře, články, vzorové dokumenty a formuláře, nebo i šablony pro práci s dětmi. Zodpovíme vaše dotazy na telefonu a emailu.

Jak mi balíček může pomoci při zakládání dětské skupiny?

Zakupte si variantu členství 6 nebo 12 měsíců a můžete se na nás obracet s dotazy. V balíčku také najdete spoustu informací k provozu dětské skupiny z oblasti legislativy, účetnictví, pracovně právní agendy, webináře, články, vzorové dokumenty a formuláře, nebo i šablony pro práci s dětmi.

Kolik stojí balíček Dětská skupina bez starostí?

Nabízíme 3 varianty předplatného:

 • Dětská skupina bez starostí na 3 měsíce - 4 500 Kč + DPH
 • Dětská skupina bez starostí na 6 měsíců - 8 500 Kč + DPH
 • Dětská skupina bez starostí na 12 měsíců - 16 500 Kč + DPH
Jak balíček zakoupit?

Balíček si můžete zakoupit zde.

 1. Vyberte si z nabídky variantu balíčku na 3 měsíce, 6 měsíců nebo 12 měsíců.
 2. Vyberte platební metodu – zaplatit můžete buďto bankovním převodem, nebo platební kartou.
 3. Vyplňte fakturační údaje a dokončete nákup.
 4. Dejte si pozor na vyplnění správné emailové adresy – po úhradě objednávky vám na ni přijde faktura a také na ni budou vytvořeny přístupové údaje ke členské sekci.
Jak ukončím členství?

Členství můžete kdykoliv ukončit, stačí zaslat na e-mail info@vseprodetskeskupiny.cz informaci o tom, že již nechcete balíček Dětská skupina bez starostí prodlužovat a my vám novou fakturu nezašleme. Ukončením členství ztratíte přístup do uzavřené členské sekce na webu a nebudete moci nadále využívat dalších služeb v rámci balíčku Dětská skupina bez starostí. Přesné obchodní podmínky najdete zde.

Jak se členství prodlužuje?

Členství se prodlužuje automaticky. Po vypršení zaplacené doby členství vám vystavíme doklad na další období. Pokud jste zvolili platbu kartou, platba se vám automaticky strhne z platební karty použité v první objednávce a vy už nemusíte nic řešit. Následně vám zašleme potvrzení o přijetí platby společně s fakturou. Pokud jste platili bankovním převodem, obdržíte podklady k platbě a následně musíte ručně uhradit další období. Přesné obchodní podmínky najdete zde.

Reference klientů využívajících členství v balíčku

Přihlásila jsem se do balíčku Dětská skupina bez starostí a jsem nadšená z jeho obsahu, potřebných článků a informací, které nám moc pomohou. Moc Vám děkujeme, že toho pro nás děláte tolik, a přejeme spoustu dalších článků a energie na jejich tvoření.

Lenka Kavalcová Spolek Rarášek

Děkujeme za pomoc při vyřizování dotace pro naši nově vznikající dětskou skupinu Školička Břeclav a cenné rady, bez kterých bychom nikdy nezvládli v tak krátkém čase Školičku otevřít. Zvláště velký dík za to, že pro své klienty tvoříte úžasné dokumenty a checklisty, které nám pomáhají zvládnout byrokracii a dokumentaci, která je nutná k provozování DS. Jsem moc ráda, že jsme se rozhodli do toho jít právě s vámi, a všem doporučuji, aby se – nejen pokud zřizují novou DS, ale i pokud už DS mají – s důvěrou obrátili právě na vás, milé dámy z Vše pro jesle, a těším se na další úspěšnou spolupráci.

Monika Náplavová Ředitelka Centra pro rodinu MÁTE NA VÍC Břeclav

Váš Balíček je úplně super. Jako manažer dětské skupiny využívám Vaše checklisty. Vaše komunikace i web jsou perfektní. Hodně mi usnadňuje práci, že už nemusím některé věci složitě vymýšlet, ale najdu je na Vašem webu a mám je hned k dispozici.

MgA. Hana Pernická Rozekvítek - Montessori mateřská škola a rodinné centrum, z. ú.

Nosím Vás na rukou, že mám poloviční práci a můžu se věnovat jiným aktivitám. Jste úžasná podpora, vše mi ohlídáte, protože víte, kde je co třeba.

Petra Kotková Štreglová Veselá žabička z.s.