Přechodná ustanovení novely zákona č. 247/2014 Sb. – jaké termíny si hlídat?

V letošním roce končí první přechodné období, a proto v níže uvedené tabulce připomínáme termíny pro „stávající DS“ evidované do 30. 9. 2021 a pro „nové DS“ vzniklé po 1. 10. 2021 týkající se nejdůležitějších bodů novely, jejíž účinnost nabyla dnem 1. 10. 2021.

Níže uvedenou tabulku termínů lze stáhnout ve formátu pdf kliknutím na tento odkaz.

→ Máte zájem o přípravné kurzy, zkoušky z profesní kvalifikace Chůva pro děti v dětské skupině, kurzy První pomoci nebo další vzdělávání pečujících osob? Vybírejte u nás – jsme akreditovanou vzdělávací institucí u MŠMT – DVPP. Možnosti a termíny najdete ZDE.

→ Potřebujete proškolit více vašich zaměstnanců a nechcete nikam dojíždět? Nevadí! Náš tým přijede za vámi! Pro více informací nás kontaktujte na emailu info@vseprodetskeskupiny.cz.

→ Máte zájem o odbornou konzultaci k požárně bezpečnostnímu řešení vaší dětské skupiny? Kontaktujte nás na info@vseprodetskeskupiny.cz a my vás propojíme s autorizovaným inženýrem, který vám pomůže se stanovením předběžných požadavků na PBŘ pro vaši dětskou skupinu. V případě objednání naší služby Zpracování požárně-bezpečnostního řešení vám navíc cenu za konzultaci následně odečteme z celkové ceny za službu.