Obrázek řekne více než tisíc slov: proč by školička měla mít své logo

Mohlo by se zdát, že investice do propagace jeslí, školky či dětské skupiny je naprostou zbytečností. Můžete namítnout, že je pro rodiče zásadní především kvalitní a respektující pedagog, příjemné prostředí a zdravé jídlo. To je sice pravda, ale pokud vaši školku vyřadí z výběru ještě dřív, než se o ní vůbec něco dozvědí, třeba kvůli špatnému prvnímu dojmu, nedostanete šanci ukázat, co nabízíte. Zaujmout rodiče vašich budoucích žáčků byste měli všemi možnými způsoby. Dobrý první dojem začíná u loga.

Pěkné a zapamatovatelné logo vám vytvoří náš profesionální grafik.

Co dokáže logo

Logo, tato zdánlivě bezvýznamná maličkost, má jednoduchým způsobem vyjádřit váš záměr a formovat veřejné vnímání vaší školky. Vaše logo bude prvotní příležitostí udělat solidní první dojem na ty, kteří vás ještě neznají, ukázat, že poskytujete kvalitní služby, a vizuálně vyjádřit filozofii zařízení. Logo říká potenciálním klientům, kdo jste, co děláte a co jim můžete nabídnout. Je však třeba dbát na kvalitu: pokud vaše logo vypadá neprofesionálně, lidé budou pochybovat o tom, jak profesionální jsou vámi poskytované služby.

Jak má vypadat dobré logo?

Kvalitní logo je snadno zapamatovatelné a odlišuje vás od ostatních. Standardně jde o kombinaci textu a obrázku, který odkazuje k názvu školky a vytváří její vizuální symbol. Zkrátka: dobré logo okamžitě sdělí, kdo jste a co děláte.

Logo musí být jasné a snadno interpretovatelné. Je také důležité, aby bylo jednoduché a fungovalo na různých mediálních platformách (web, sociální sítě, letáky apod.) a ve všech velikostech. Budete je totiž používat nejen v e-mailu, na webu nebo sociálních sítích, ale i ve větších formátech například na tričkách pro děti nebo reklamních bannerech.

Rozhodnete-li se pro vlastní logo, využijte služeb odborníka. Kvalitní design působí profesionálně a přiláká pozornost.

Samozřejmě rodičům i jejich dětem záleží především na vašich hodnotách a vizích, dobře navržené logo však pomáhá budování důvěry a přiměje lidi, aby se o vaši školku blíže zajímali.

Chcete profesionální logo, které zaujme? Využijte službu: Logo jako základ firemní identity. Stačí vyplnit kontaktní formulář níže a my se vám ozveme.

Mám zájem o vytvoření loga

    Vaše údaje použijeme pouze pro zaslání odpovědi.