Logo jako základ firemní identity

Základním prvkem prezentace každé společnosti či organizace je logo. Správné logo vaši dětskou skupinu či školku odliší od ostatních a lidé si vaše zařízení lépe zapamatují. Profesionální logo je dobře zapamatovatelné, navázané na činnost firmy, je nápadité, ale zároveň snadno použitelné v různých situacích a na různých materiálech. A přesně takové logo pro vás zpracujeme.

Co přesně služba obsahuje? 

Na základě informací a požadavků z vaší strany vám vytvoříme minimálně 3 grafické návrhy (logotypy). Vámi vybraný logotyp pak dle vašeho přání upravíme do finální podoby. Logotyp bude obsahovat grafickou značku a logotyp včetně názvu se sladěným fontem a obdržíte jej ve formátech SVG (v křivkách) a PNG (v rastrovém formátu).

Dále obdržíte malý návod na použití loga, samotný font k dalšímu použití a seznam použitých barev.

Pro koho je služba vhodná?

Pro všechny, kteří začínají s provozem jeslí či školky a chtějí působit profesionálně a odlišit se od ostatních. Pro ty, kteří se svou stávající prezentací nejsou spokojeni.

Jaká je cena služby?

Cena se odvíjí od množství požadavků na zpracování. Můžeme vám vytvořit logo nebo zpracovat grafickou identitu vaší značky, abyste byli rozeznatelní hned na první pohled. Dále je možné se domluvit na zpracování vizitek, reklamních tiskovin, pozvánek a dalších dokumentů. V případě zájmu o zpracování konkrétní nabídky vyplňte níže uvedený formulář a do poznámky napište vaši představu.

TIP: Nezapomeňte v rámci vaší prezentace ani na vlastní webové stránky a komunikujte se svými zákazníky na sociálních sítích.

Mám zájem o tuto službu

    Vaše údaje použijeme pouze pro zaslání odpovědi.