Tvořivá zima – studnice nápadů (záznam)

Shape Záznam z webináře

Jak naplánovat a zorganizovat „zimní olympiádu“ se sněhem či bez něj?

Jakým způsobem lze využít tradiční zimní svátky, jako jsou Vánoce a Nový rok k obohacení vzdělávacího plánu pro děti?

Jaké kouzelné aktivity lze vytvářet ze sněhu a ledu s malými dětmi?

Připravili jsme pro vás záznam z webináře zaměřený na obohacení vašeho zásobníku aktivit, které jsou vhodné pro děti od 2 do 5 let a váží se k ročnímu období – ZIMA. Naleznete zde praktické tipy a náměty k výtvarným i pohybovým činnostem, tvoření s využitím různorodých materiálů, netradičním aktivitám s příběhem, písničkám, zábavným pokusům, ale i didaktickým pomůckám.

 Pro koho je kurz určen: pro pedagogy a pečující osoby v dětské skupině (absolvováním kurzu si splníte další povinné vzdělávání pečujících osob)
 Videozáznam: délka záznamu je 2:01:11 (čistý čas) ze dne 8. 11. 2023
 Osvědčení: certifikát za shlédnutí záznamu webináře vystavujeme na vyžádání na emailové adrese: tereza.slavickova@vseprodetskeskupiny.cz

Co se nového naučíte?

Webinář bude zaměřen především na praxi a je určen pro pedagogy a průvodce, kteří pracují s dětmi od 2 do 5 let a chtějí si obohatit svůj dosavadní zásobník o mnoho nových nápadů pro práci s dětmi. Tvoření je zde pojato jako jeden ze způsobů, jak děti rozvíjet. V rámci webináře si přiblížíme neotřelé náměty pro tvořivé aktivity, které budeme hledat v zimní přírodě, v aktuálních svátcích a lidových zvycích.

  • Obohatíte svůj zásobník o zajímavé pohybové prvky inspirované zimou – pořádejte závody na běžkách a skákání přes „ledové krátery“.
  • Ukážeme si, jaké netradiční výrobky lze vytvářet ze sněhu či ledu.
  • Jak naučit děti, jak se správně oblékat v zimě – udělejte z toho soutěž o nejrychlejší oblékání.
  • Pořádat „zimní olympiádu“ s různými sporty a pohybovými hrami na sněhu.
  • Přiblížíte si tradice zimních svátků, jako jsou Vánoce a Nový rok.
  • Pořádat soutěže ve zdobení sněhových koulí nebo třídy v tématu „Zimní kouzlo“.

Zaujalo vás téma kurzu?
Přihlaste se níže na praktický záznam z webináře a nechte se inspirovat.

Lektorka

Lucie Cmarová

Lektorka je srdcem i vystudovaným oborem pedagog. Na mateřské dovolené založila blog a Facebook stránku: Tvoříme pro děti, kde můžete načerpat nespočet tvořivých nápadů, recenze her a dětských knih. Zároveň je autorkou dětské knížky „Tvořílkovi“, která provede děti i dospělé celým kalendářním rokem, jeho svátky, tradicemi, ale i děním v přírodě. V současné době pracuje jako lektorka a blogerka v oblasti výchovy a vzdělávání nejmenších dětí.

Způsob spuštění záznamu z webináře 

Po objednání záznamu níže dostanete na email objednávku a pokyny k platbě. Po úhradě dostanete na email fakturu a odkaz k přehrání záznamu. Ten je následně možné spustit celkem 3x. Doporučujeme zkontrolovat také složku „spam“.


Prodejní formulář je vytvořen v systému SimpleShop.cz.