Akademie standardů dětských skupin

Končí financování provozů dětských skupin z evropských zdrojů a dětské skupiny přecházejí na státní financování. Někteří z vás již státní příspěvek úspěšně čerpají, nyní je ale velkým úkolem si financování obhájit, tzn. splnit tzv. Standardy kvality.

Jelikož je to další kapitola vaší práce, která s sebou nese pro řadu z vás velké obavy, rádi bychom vás touto cestou provedli.

Provozujeme vlastní dětské skupiny, spolupracujeme s dalšími ostřílenými provozovateli a vypracovali jsme pro vás unikátní ucelený systém podpory, díky kterému se nemusíte standardů kvality ve vaší organizaci bát. Pomůžeme vám, abyste svou dětskou skupinu připravili na případnou kontrolu a udrželi si tak státní příspěvek. Jsme si vědomi toho, že standardy nejsou jen o kopírování formulářů a vzorů, které vypracoval někdo jiný na míru své organizaci. Standardy kvality jsou především o pečlivé individuální přípravě a implementaci do vašeho prostředí.

Připravte se na plnění standardů v rámci programu AKADEMIE STANDARDŮ DĚTSKÝCH SKUPIN

Akademie péče o děti v DS

Standardy v oblasti péče o dítě a naplňování potřeb dítěte

Přihlásit se

HR akademie pro DS

Standardy kvality v oblasti personálního zabezpečení

Přihlásit se

Akademie provozu DS

Standardy v oblasti provozního zabezpečení.

Připravujeme

Osvojíte si základní teorii s přímou aplikací do praxe + získáte vzory potřebných dokumentů.

Akademie standardů dětských skupin jsou vhodné pro jednotlivce, ale i pro celé týmy (ředitelky dětských skupin a zaměstnance), jelikož součástí kontroly z MPSV je nejen písemné zpracování, ale také naplňování ze strany pečujících osob (zaměstnanců). Rádi vám na míru vytvoříme individuální kurz dle vašich představ. Díky Akademii standardů budete vy i vaši zaměstnanci připraveni na plnění standardů kvality péče v dětské skupině. V neposlední řadě vám Akademie pomohou zvýšit kvalitu vámi poskytovaných služeb.

Pokud máte zájem o předregistraci na některou z akademií, prosím přihlaste se.

 Jakmile zveřejníme nové informace ke standardům kvality nebo vypíšeme nové termíny, dáme Vám vědět.

Podívejte se na další webináře, které podpoří úspěšné zavedení standardů ve vaší dětské skupině - přehled webinářů najdete v sekci VZDĚLÁVÁNÍ.