5 důvodů, proč by měla mít školka webové stránky

Přemýšlíte, zda vaše školka či jesle potřebují vlastní webové stránky? Nebo už nějaké máte, ale nejste s nimi spokojeni? Zvažujete, jestli se vám časová i finanční investice vyplatí? Těchto 5 důvodů vám odpoví na vaše otázky.

Nejde jen o založení webové stránky

Co všechno tvorba webových stránek obnáší? Stručně řečeno: od založení hostingu, koupě domény, po tvorbu struktury webu, responzivní design, textaci, SEO optimalizaci, nastavení indexace obsahu a další. Zvládnout to můžete i sami, ale profesionální programátor, webdesigner a copywriter vám práci usnadní. A hlavně nervy.

Webové stránky na míru vám pomůžeme vytvořit s našimi profesionály.

Proč by měla mít školka webové stránky

1. Zapůsobíte na rodiče

Webové stránky jsou vaší vizitkou v online světě. Prezentujte se jako profesionálové, ale přátelsky. Podejte rodičům potřebné informace o vaší školičce, jasně a přehledně. Informace všichni chtějí dohledat snadno a rychle, k čemuž slouží právě web. Zapůsobit můžete také příjemným a zapamatovatelným designem webových stránek.

Důležité je také myslet na to, že lidé hodně času tráví a vyhledávají informace na mobilním zařízení – stránky by tedy měly být responzivní pro různá zařízení (telefon, tablet).

2. Budete dohledatelní

Všichni dnes hledají informace na internetu. A tam je také hledají rodiče vašich dětí. Hledají tam školku, do které by mohli přihlásit své dítě. Díky profesionálně vytvořeným stránkám a optimalizovaným pro vyhledávače, vás rodiče najdou. Správná optimalizace vám zajistí, že po zadání dotazu do vyhledávače se objeví právě vaše školička. A přivede vám nové zákazníky.

3. Zvýšíte důvěryhodnost školky

Říká se, kdo není na internetu, jako by ani neexistoval. Tím, že vaše školička bude mít webové stránky, už zvyšuje určitou důvěryhodnost. Rodiče si mohou dohledat, kdo za školkou stojí, kdo v ní učí, jaký je denní program, jak vypadá a další. Zjistí, že za školkou stojí reální lidé a vidí, kdo o jejich děti bude pečovat.

4. Rodiče dostanou potřebné informace ihned

Rodiče potřebují informace. Kdy, kde, co, kolik… Jaká je výše školkovného, kde se školka nachází, jak to uvnitř vypadá, rezervace místa. Prostřednictvím webových stránek mohou dostat odpovědi na své otázky. Kvalitní stránky by jim měly odpovědět.

5. Přesvědčíte o kvalitách vaší školky/jeslí

Na webových stránkách můžete informovat o tom, v čem jste výjimeční: máte zpracovaný adaptační plán, plán výchovy a péče, bezpečnost dětí? Řekněte to a přesvědčete rodiče, že jste to správné předškolní zařízení. Kvalitním obsahem – informacemi, fotografiemi, vizuálem a strukturou webových stránek uděláte z návštěvníků své klienty. A můžete se těšit z příchodu nových dětiček.

Webové stránky mají své zákonitosti a požadavky. Webdesigner a programátor ví, co má webová stránka obsahovat a jak má vypadat, aby se na ní návštěvník dobře orientoval. Webové stránky vytvořené svépomocí většinou neodpovídají aktuálním trendům a požadavkům. Jako si na instalatérské práce objednáte odborníka, nechte tvorbu webu na profesionálovi z oboru.

Chcete profesionální a funkční webové stránky? S námi je můžete mít. Využijte službu: Webové stránky na míru. Stačí vyplnit kontaktní formulář níže a my se vám ozveme.

Mám zájem o tuto službu

    Vaše údaje použijeme pouze pro zaslání odpovědi.