Balíček vybudování dětské skupiny

Od návrhu po rozpočet – zajistíme vybudování, včetně projektové dokumentace a získání povolení v souladu s normami a předpisy.

Navrhneme a realizujeme vše potřebné pro úspěšné vybudování vaší dětské skupiny.

Od počátečního dispozičního řešení, přes detailní projektovou dokumentaci, až po získání stavebního povolení a sestavení finančního rozpočtu stavby.

Co balíček obsahuje?

  • návrh provozního řešení: prohlídka a návrh prostor dětské skupiny, včetně situačních výkresů
  • příprava projektové dokumentace: kompletní plány včetně architektury, požární bezpečnosti, a systémů inženýrských sítí
  • povolovací procesy: zajištění všech nezbytných oficiálních stanovisek a povolení
  • návrh interiéru: vytvoření vizualizací, specifikace vybavení a plánování interiéru
  • sestavení rozpočtu: podrobný finanční plán pro realizaci stavby i vybavení

Pro koho je služba vhodná?

Služba je ideální pro zřizovatele nebo investory, kteří plánují stavbu dětské skupiny a potřebují odbornou podporu v oblasti projektové dokumentace, stavebních prací, zajištění potřebných povolení a finančního plánování. Je vhodná pro ty, kteří chtějí zabezpečit, aby všechny fáze výstavby byly provedeny profesionálně a v souladu s platnými normami a předpisy.

Jaká je cena služby?

Cena se liší podle rozsahu a specifik podmínek projektu. Cenové nabídky přizpůsobujeme individuálním potřebám investorů a rozsahu projektu.

V případě zájmu o službu stačí vyplnit níže uvedený formulář, specifikovat vaše potřeby a požadavky a my se vám co nejdříve ozveme zpět.

Mám zájem o vaše služby

    Vaše údaje použijeme pouze pro zaslání odpovědi.