Jak propagovat školku na internetu a sociálních sítích

Shape Záznam z webináře

Připravili jsme si pro vás záznamu z kurzu, který je zaměřený na propagaci vaší dětské skupiny či mateřské školy. S propagací chcete začít anebo už se o ni snažíte, ale nejste s ní spokojeni? Chcete oslovit nové rodiče? Jak by měla vypadat ideální propagace dětské skupiny/jeslí/školky na sociálních sítích? Oslovte rodiče (potenciální zákazníky), zaujměte a buďte vidět na internetu! Záznam je určen pro ty z vás, kterým se časově nehodí termíny našeho online vzdělávání.

→ Pro koho je kurz určen: pro provozovatele dětských skupin, jesliček a předškolních zařízení, ale i pro ty, kteří mají na starost marketing a správu sociálních sítí těchto zařízení. Kurz určen pro začátečníky.

Obsah

V rámci webináře se naučíte základy online marketingu: 

  • Jak být vidět na internetu a jak být dohledatelní.
  • Jak oslovit rodiče, potenciální zákazníky.
  • Co je to vizuální identita a k čemu je to dobré.
  • Proč mít web, facebook a jiné sociální sítě a jak s těmito komunikačními nástroji pracovat. Prakticky vám lektorka řekne: Jaký obsah dávat na sociální sítě, jak by měl vypadat příspěvek, kdy publikovat, jak často apod.?
  • Jaké jsou další marketingové cesty pro propagaci školky?
  1. V první části webináře vám lektorka představí komunikační nástroje, které můžete využívat pro propagaci vašeho zařízení a představí vám sociální sítě, které jsou vhodné využívat – naučí vás, jak s nimi pracovat, jaký obsah publikovat, jak často a jak by měl vypadat příspěvek na facebooku či instagramu. Vše si strukturovaně sepíšete do komunikační strategie, která bude vaší kuchařkou pro propagaci vašeho zařízení.
  2. V druhé části proběhne konzultace a diskuze, kdy získáte od lektorky zpětnou vazbu na vaše sociální sítě a marketingovou komunikaci a zároveň budete mít možnost se inspirovat od ostatních.

Lektorka Mgr. Tereza Dvořáková

Lektorka je pedagožka s vášní pro online marketing a grafiku. V online marketingu pracuje více jak 4 roky a denně se věnuje správě sociálních sítí a webových stránek.

„Pojďte se připravit na nový školní rok. Srdečně vás zvu na webinář, na kterém zjistíte, jak na to, aby vaše jesle/školka byla na internetu dohledatelná a zapamatovatelná. Na webináři si sepíšete komunikační strategii na míru vaší školce a díky novým poznatkům budete vědět, jaký obsah dávat na sociální sítě, kdy, jak často a především začnete vaši školičku/jesle propagovat efektivně. To vše se naučíte v rámci webináře. Těším se na setkání.“

Způsob spuštění záznamu z webináře

Po objednání záznamu níže dostanete na email objednávku a pokyny k platbě. Po úhradě dostanete na email fakturu a odkaz k přehrání záznamu. Ten je následně možné spustit celkem 3x.

Prodejní formulář je vytvořen v systému SimpleShop.cz.