Administrace dotačních projektů

Zajistíme administraci vašeho dotačního projektu. Naše služby sahají od hodinového poradenství ohledně dotací až po kompletní administraci projektu včetně zpracování zpráv o realizaci a žádostí o platbu. Neváhejte se na nás obrátit, pokud si projekt administrujete sami, ale jen si nejste jistí nějakou specifickou situací a správným postupem.

Dokážeme administrovat mimo jiné projekty v rámci následujících programů:

V případě vhodné otevřené výzvy dokážeme také zpracovat projektovou žádost.

Co přesně služba obsahuje?

  • zpracování přehledného souhrnu projektu – „kuchařka na projekt“ s informacemi – co, kdy a jak monitorovat a dokládat během projektu
  • komunikace s poskytovatelem dotace během projektu
  • zpracování žádostí o změnu
  • zpracování zpráv o realizaci včetně povinných příloh
  • zpracování závěrečné zprávy a finančního vypořádání
  • konzultace dle potřeby klienta

Pro koho je služba vhodná?

Služba je vhodná pro všechny, kteří se chtějí věnovat především praktické stránce svého provozu a nechtějí řešit administrativu spojenou s dotacemi. Dále je vhodná pro všechny, kteří si projekt administují sami, ale rádi by se poradili s experty v oboru. Umíme také pro vaši školku a dětskou skupinu získat peníze z různých zdrojů.

Jaká je cena služby?

Dle aktuálně vyhlášených výzev, rozsahu projektu a složitosti vybraných aktivit – od 6 000 Kč + DPH za zprávu o realizaci (za jednotkové projekty – např. Šablony I), možné také jako hodinové konzultace.

Mám zájem o tuto službu

    Vaše údaje použijeme pouze pro zaslání odpovědi.