Asistent pedagoga pro dítě s podpůrným opatřením č. 3 (PAS, MŠ Stodůlky)

← Zpět na inzeráty

Lokalita: U jezera 2031/34, Stodůlky, 15500 Praha 5
Firma: Mateřská škola Maxík – jazyková škola a jesle, s.r.o.
Pracovní poměr: Plný úvazek
Vzdělání: SŠ s maturitou, Vyšší odborné, Bakalářské, Vysokoškolské
Hrubá mzda: 15 000–20 000 Kč / měsíc
Nástup: říjen 2022

Jsme parta lidí, která miluje děti. Děti máme na prvním, druhém i třetím místě. Milujeme život a víme, že raný věk dětí je tím nejcitlivějším obdobím v lidském životě. Přejeme si dětem dávat to nejlepší. Předávat jim znalosti, vzdělávat je. Jsme tým všech věkových kategorií. Máme mezi sebou profíky – srdcaře, rodilé mluvčí z USA, Velké Británie či Austrálie. Spolupracujeme s Dětskou Mensou ČR a Centrem nadání, většina našich aktivit pro děti je zabezpečena profesionálními lektory. Dbáme na perfektní komunikaci s rodiči našich dětí. Ale co především je nám všem společné: „Děláme to srdcem!“

Nároky kladené na uchazeče jsou vysoké. Výrazně vyšší než byste čekali. Ale pokud si vybereme právě Vás, budete zřejmě ti nejlepší. Protože děti našich klientů si nikoho jiného nezaslouží…

O naší MŠ

Naše akreditovaná MŠ Praha 5 – Stodůlky je v provozu od r. 2016. Jazyková školka a jesle Praha 5 – Stodůlky (akreditace MŠMT ČR) se nachází v budově, ve které naleznete plavecký bazén Juklík a tělocvičnu Monkey´s Gym. V sousedství je k dispozici překrásné dopravní hřiště. Prostory školky byly kompletně zrekonstruovány na jaře 2016. V areálu školky nechybí prostorná zahrada (800 m2) s multifunkčními herními prvky, obrovským pískovištěm, ale i vzrostlými stromy pro přirozený stín v létě. MŠ poskytuje služby na nejvyšší úrovni. Dbáme na perfektní komunikaci s našimi klienty, jejich dětem poskytujeme precizní službu. V naší MŠ je velmi příjemná a přátelská atmosféra. Hledáme osobu vyznávající stejné hodnoty.

Popis práce

Budete pečovat o dítě s podpůrným opatřením č. 3 (individuální vzdělávací potřeby). Jedná se o 3letého chlapečka.

Co bude Vaším úkolem: Podporovat dítě k nejvyšší možné míře samostatnosti. Podílet se na vytváření základních pracovních, hygienických a jiných návyků a další činnosti spojené s nácvikem sociálních kompetencí. Usměrňovat projevy chování, poskytovat zpětnou vazbu, v případě potřeby přispívat ke zklidnění dítěte. Pomáhat dítěti při zacílení pozornosti. Pozitivně motivovat dítě k práci. Dopomáhat dítěti zvládat situaci při akcích pořádaných školkou mimo místo, kde školka poskytuje vzdělávání. Provádět pomocné organizační činnosti. Případně všeobecná výpomoc v rámci MŠ. (Dále pak dle Doporučení SPC.)

Místo výkonu práce: Praha 5 – Stodůlky, U Jezera 34 (3 min od metra Luka, parkování před MŠ).

Nástup: říjen 2022

Požadujeme

Kvalifikace asistent pedagoga a vyšší (tj. SŠ, VOŠ, VŠ pedagogická či jiného blízkého oboru (v souladu se zák. o pedagogických pracovnících) se zaměřením na předškolní vzdělávání. Kladný vztah k dětem, flexibilita, spolehlivost, zodpovědnost a trestní bezúhonnost, reprezentativní vystupování, vstřícnost, empatie, skvělé organizační a komunikační schopnosti. Znalost alespoň 1 světového jazyka (AJ, NJ, RJ, FJ) – požadovaná úroveň min. A2. Preferujeme AJ (není podmínkou). Výborný a vřelý vztah k dětem a dlouholeté zkušenosti s prací s nimi (min. 3 roky na pozici asistenta pedagoga pro dítě s podpůrným opatřením). 1 reference od předchozího zaměstnavatele. Trestní bezúhonnost. Zdravotní způsobilost.

Nabízíme

Úvazek 0,5 až 0,75 15.000,– Kč až 20.000,– Kč / měsíc (dle praxe, vzdělání, délky spolupráce, úvazku…). Pracovní smlouva. Dlouhodobá spolupráce. Příjemné pracovní prostředí a mladý kolektiv. Vstřícné a přátelské jednání. Mezinárodní prostředí (cca 1/3 rodičů jsou cizinci). Další zajímavé benefity (flexibilní pracovní doba, firemní školka, příspěvek na školení, semináře, více týdnů dovolené, stravování atp.).

Vhodné pro

Absolventy, důchodce.
Možnost ubytování
Poskytujeme ubytování.

Pokud Vás tato pozice zaujala a splňujete dané požadavky, neváhejte a zašlete strukturovaný profesní životopis s uvedením odborných znalostí a dovedností a aktuální fotografií v českém jazyce.

Těšíme se na spolupráci s Vámi!

Jana Fišerová
Maxíkova školka
774 11 77 11

Vloženo