Tvořte v Canvě: pracovní listy, letáčky či přání k narozeninám

Shape Záznam webináře

Připravili jsme pro vás záznam z workshopu Canva pro dětské skupiny a školky, ve kterém vás naučíme pracovat v grafickém programu Canva, který je zdarma a online (není potřeba instalace programu), velmi intuitivní a práci v něm zvládne opravdu každý. Je určen pro ty z Vás, kteří máte zájem o zlepšení svých grafických dovedností, ale časově se Vám nehodí námi vypsané termíny online vzdělávání,

→ Pro koho je kurz určen: pro pedagogy a pečující osoby v dětské skupině

Doporučujeme také záznam z webináře: Tvořte v Canvě pro pokročilé: videoprezentace školky, úvodní fotka na FB a pracovní listy pro děti

Obsah

Kurz je zaměřen velmi prakticky, vše si sami vyzkoušíte a z webináře si odnesete nejen nové dovednosti a znalosti, ale také 3 grafické materiály, vámi vytvořené:

  • informační leták pro rodiče
  • pracovní list pro děti
  • grafiku na sociální sítě.
  1. V první části workshopu vás lektorka provede grafickým programem Canva, od přihlášení, po představení pracovního prostředí a vysvětlení, jak pracovat s dostupnými nástroji – plátno, šablony, prvky, fotografie, texty, sdílení a uložení atd.
  2. V druhé části si společně vytvoříte informační leták/plakát na nástěnku, pracovní list pro děti a grafiku na sociální sítě.

Z vlastní praxe vám lektorka doporučí -> tipy a triky, jak pracovat s fotkami, fonty a barvami. Po kurzu již zvládnete pracovat v Canvě zcela samostatně.

A navíc: Jste neziskovka nebo vzdělávací organizace? Řekneme vám, jak můžete získat Canva Pro zdarma.

Lektorka Mgr. Tereza Molnárová

Lektorka je pedagožka s vášní pro online marketing a grafiku. Grafice se věnuje již 4 roky a s programem Canva pracuje denně už více jak 3 roky.

„Ráda předám své znalosti o Canvě i ostatním pedagogům a pracovníkům v oblasti výchovy a vzdělávání, protože vím, jak je praktické, když si můžu sama během pár minut vytvořit pěkný pracovní list pro děti nebo informační letáček pro rodiče, který zaujme.“

Způsob spuštění záznamu z webináře

Po objednání záznamu níže dostanete na email objednávku a pokyny k platbě. Po úhradě dostanete na email fakturu a odkaz k přehrání záznamu. Ten je následně možné spustit celkem 3x.


Prodejní formulář je vytvořen v systému SimpleShop.cz.